loader image

TEKİRDAĞ İL BAŞKANLIĞI OLAĞAN AYLIK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

   Osmanlı Teşkilatı Tekirdağ İl Başkanlığı’nın düzenli olarak gerçekleştirdiği olağan toplantılar kapsamında toplandı.
Toplantıda Osmanlı Teşkilatı Tekirdağ İl Başkanı sayın, Muhammed Deha GÜMÜŞ öncülüğünde İl Başkan Vekili Soner SÜRER, İl Sekreteri Yüksel AFİON, İl Başkan Yrd. Enis GÜMÜŞ, İl Mali işler Bşk. Osman Nuri EROĞLU, Denetim Kurulu Başkanı Ümmü Gülsüm SÜRER, İl Gençlik Kolları Başkanı Abdülkadir ASLAN, Bendensel Ve Zihinsel Engelliler Etkinlikleri Başkanı Ali BALIKÇIOĞLU, Kültürel ve Sanat Etkinlikleri Başkanı Mahmut TAPŞIK, İl Kadın Kolları Başkan Yrd. Büşra TAPŞIK ve Çorlu İlçe Başkanı Emre ERİKLİ, başkanlar bulundular. Ayrca Osmanlı Teşkilatı Genel Merkez İletişim Başkanı da katılarak, teşkilatın genel faliyetleri ve iletişim stratejileri hakkında bilgi paylaşdı. Ayrıca, teşkilatın faaliyetlerini daha etkin bir şekilde yürütebilmesi için diğer il ve ilçe teşkilatlarında olduğu gibi Tekirdağ İl Başkanlığı ile de koordinasyon içinde projeler geliştirmek ve iuygulama konusunda istişarede bulundular.
Tekirdağ il başkanı sayın, Muhammed Deha GÜMÜŞ toplantıda, Teşkilatın hedefleri, projeleri ve etkinlikleri gibi konuları ele alarak üye çalışmalarına hız verdiklerini belirtti. Yönetim birim başkanları sırası ile söz alarak kadınlara, gençlere, engelli bireylere ve hayvanlara yönelik projelerinden sunumlar yaparak hayata geçirmeleri konularında fikirlerini belirtiler.
Toplantıda teşkilat faaliyetlerini değerlendirmek ve gelecekteki planlarını belirlemelerinin akabinde.alınan kararlar teşkilat karar defterine işlenmek üzre son buldu.