loader image

Osmanlı Teşkilatı Kurmayları Ankara ‘da 2. İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Osmanlı Teşkilatı Genel Merkez Yönetim Kadrosu Ankara’da bir araya geldiler. Toplantı Osmanlı teşkilatı Genel Başkanı Mehmet Ali Arslan’ın açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasında Mehmet Ali Arslan; Osmanlı teşkilatının varoluş amacımız ecdadımızın mirasına ve hayallerine sahip çıkmak olduğunu belirtirken; geçmişte ecdadımız 23 milyon metre karelik bir toprağa sahip bir millet iken, bugün o büyük ecdadın torunları olarak küresel vampirlerin çalışmaları sonucu 780 bin metrekareye preslenmiş bir milletiz. Dolayısıyla bizler hem yurt içinde hem de yurt dışında teşkilatlanmış bir STK olarak ecdadımızın topraklarına sahip çıkmalıyız. Üzerinde gezindiğimiz bu topraklar, kan ile bedeli olan topraklar olduğu gibi, bu topraklar için can vermiş ecdadımızın topraklarına sahip çıkmalıyız. İşgale uğrayan toprakları korumak için bebeğini bırakıp savaş meydanına koşan Nene hatunun dediği gibi; “yetim çocuklar yaşar. Vatansız çocuklar ise yaşamaz” ilkesiyle bizler de bedeli ne olursa olsun milletimize sahip çıkmalıyız.

Mehmet Ali Arslan son olarak kurmaylarına; Küresel vampirlerin bu topraklarla savaşı sadece ceng meydanında olmadığını, ekonomi ve benzeri saldırılarla da bizleri birbirimize vurdurtmaya çalıştıklarını unutmamalıyız. Çocuklarımıza şehitlerimizi ve mücadele ruhunu çok iyi anlatmalıyız dedi.

Toplantıya genel merkez üyelerinden Osmanlı Teşkilatı Genel Sekreteri TACETTİN BOZKURT, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ve Genel Başkan Vekili emekli Albay DR. SERVET AVŞAR, Medya ve tanıtımdan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı SÜLEYMAN SOL, Dış Ülkelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ZÜBEYT BOZKURT, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı FARUK IRTAK, Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı MEHMET ŞERİF ÇELİKKAYA katıldı.

Toplantıda güçlü bir merkez kadrosunun oluşturulması ve görev dağılımı için yeni başkanların atanmaları da gerçekleştirildi. Ar-Ge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına MUHARREM KARANFİLCİ, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığına SEMA KOLUKISA, Genel Merkez Kültür Sosyal İşler Başkanlığına ARİF TOPAL, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığına AĞA CANPOLAT, Genel Başkan Özel Kalem Müdürlüğüne GÜLNİGAR MUTLU getirildi.

Osmanlı teşkilatı Genel başkan’ı Mehmet Ali Arslan; gerek yurt içinde gerek yurt dışında yeni göreve getirilen teşkilat üyelerine; Tarihte olduğu gibi çevre ülkelerimize özgürlük getirme adı altında giren ifsat mimarlarını hatırlatarak, aziz bir milletin temsilcisi olarak dış güçlerin oyunlarına gelmeyen bir neslin inşası için zamanın önemine dikkat çekerek başarılar temennisinde bulundu.