loader image

OSMANLI TEŞKİLATI GENEL BAŞKANI SN. ARSLAN’DAN CUMA MESAJI

“Sevgili Osmanlı teşkilatı üyeleri ve tüm Müslüman kardeşlerim, bugün cuma günüdür, malümunuz mübarek günlerden biridir. Cuma, bizler için birlik, beraberlik, paylaşma ve sevgi günüdür. Peygamber Efendimiz (s.a.v.) de cuma gününün önemine defalarca vurgu yapmıştır.

   Bu mübarek gün vesilesiyle, tüm Osmanlı teşkilatı üyelerine ve tüm Müslümanlara sağlık, huzur ve bereket diliyorum. Cuma gününün güzellikleriyle, dualarımızın kabul olması dileğiyle bir araya gelmek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için önemli bir fırsattır.

   Müslüman olarak, birlik olmamız ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmemiz gerekmektedir. İslam’ın evrensel mesajını, sevgi ve hoşgörü ilkesini yaşayarak, dünyaya örnek olmalıyız. Birbirimize destek olmalı, sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma ruhuyla hareket etmeliyiz.

   Bu vesileyle,  Dualarımız da, ülkemiz ve tüm İslam Ãlemi için hayırlar ve barış dileklerinde bulunmalıyız.

   Mübarek Cuma günü, sevgi, barış ve huzur günüdür. Tüm Müslüman kardeşlerimizin kalplerinin birleştiği, duaların kabul olduğu bir gün olsun. Birlik ve beraberlik içinde, Osmanlı teşkilatı olarak daha da güçlenelim. Rabbim hepimize sağlık, mutluluk ve başarılar versin. Cumanız mübarek olsun!” 

İfadelerinde bulundu.