loader image

OKU SEV VAKFI OSMANLI TEŞKİLATINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Yakın zamanda Osmanlı Teşkilatı Ceylanpınar ilçe Başkanlığının açılışından sonra ilçede diğer STK”lar hayırlı olsun ziyaretinde gelenlerin başında Oku Sev Vakfın dan gerçekleşti sayın , KESKİN Öncelikle ziyaretiniz için teşekkür ederim. Oku Sev Vakfı Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Yılmaz’ın nazik ziyareti, Şanlıurfa Ceylanpınar İlçe Başkanı olarak beni mutlu etti. Bu tür ziyaretler, birlik ve dayanışma içinde çalışmalarımızı daha da güçlendiriyor.

Oku Sev Vakfı’nın eğitim alanında yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorum ve destekliyorum. Eğitim, toplumun gelişimi ve ilerlemesi için hayati bir öneme sahiptir. Vakfınızın eğitim projeleriyle daha fazla çocuğun eğitimine katkı sağlaması ve geleceğe umutla bakması beni mutlu ediyor.

Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesi olarak, Oku Sev Vakfı’nın çalışmalarına her zaman destek olmaya ve bu konuda iş birliği yapmaya hazırız. Çünkü eğitim, geleceğimizin teminatıdır ve çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için elimizden geleni yapmalıyız.

İbrahim Yılmaz’a bir kez daha nazik ziyareti için teşekkür ediyor, Oku Sev Vakfı’nın çalışmalarında başarılar diliyorum. diyerek sözlerine son verdi.