loader image

KURMAYLARDAN ZİYARET

Batman’ın ileri gelen ailelerinden olan Hamidi ailesi, misafirperverlikleriyle ve topluma yaptıkları hizmetlerle adlarından sıkça söz ettiriyor. Şerefettin Hamidi ve Hacı Fahrettin Hamidi’nin öncülüğünde, aileleri her zaman kapılarını herkese açık tutarak, siyasetten iş dünyasına, toplumun her kesimine yardım elini uzatıyor.

Bugün, Hamidi ailesinin misafirleri olan Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Sn. M. Şerif ÇELİKKAYA ve Yeni Yüzyıl Partisi üst düzey kurmayları misafir oldular Yenilikçi yaklaşımları ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlılıkları ile bilinen bu aile, Batman Belediyesi ve GAP Başkanlığı gibi kritik görevlerde önemli hizmetlerde bulunmuş, ülkenin dört bir yanında örnek öğrenci yurtları inşa etmiş ve her zaman yardıma hazır bir tutum sergilemiştir.

Şerefettin Hamidi’nin işinde titizliği ve örnek kişiliği, ailenin misafirperverliğine yansımış ve her zaman gelen misafirlerine güler yüzle karşılamıştır. Hacı Fahrettin Hamidi ise her an hazır bir şekilde misafirleri ağırlamış ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermiştir.

Hamidi ailesi, sadece misafirperverlikleriyle değil, aynı zamanda topluma yaptıkları hizmetlerle de öne çıkmaktadır. Kendilerine duyulan güven ve saygı her geçen gün artmakta, toplumun birçok kesiminden takdir toplamaktadırlar.

Bu vesileyle, Hamidi ailesi misafirperverliklerinden dolayı takdirle anılırken, toplumun her kesiminden destek ve teşekkürlerini almaya devam etmektedir.