loader image

Genel Başkan Arslan’dan Yeni Kabineye Tebrik Mesajı

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkanı Batı Azerbaycan Göyçe-Zengezur Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mehmet Ali Arslan, sosyal medya hesaplarından kardeş Türkiye’nin yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni tebrik etti.

Batı Azerbaycan Göyçe-Zengezur Türk Cumhuriyeti (BAGZTC) Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Mehmet Ali Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinenin, kardeş ülkeye ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.

Arslan, Türkiye Cumhuriyetinin 100. yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından oluşturulan yeni kabinenin ülke, Türk milletleri ve tüm dünya için hayırlı olmasını dileyerek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğindeki Türkiye Yüzyılı’nın ilk kabinesinin, ülkeye ve Türk milletine hayırlı olmasını diliyorum. Türk dünyasının geleceği için önemli bir sorumluluk üstlenen her bir kabine üyesini kutluyorum. Her birinin Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizin kalkınması ve refahı için önemli bir katkı sağlayacağına inancımız sonsuz. Türk devletlerinin birliği için çok emek veren başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere yeni atanan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan’a da, Batı Azerbaycan Göyçe-Zengezur Türk Cumhuriyeti adına bilhassa teşekkür ederim” ifadesini kullandı.