loader image

ARSLAN’dan Savcı YILMAZ’a geçmiş olsun ziyareti!

Batı Azerbaycan Göyçe-Zengezur Türk Cumhuriyeti Uluslararası İlişkiler Ve Türki Devletlerinden Sorumlu Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve aynı zamanda Dışişleri Bakanı Mehmet Ali ARSLAN, İzmir’de korkunç bir trafik kazasını hafif yaralı olarak atlatan İzmir Cumhuriyet Savcısı Ayhan Yılmaz’a ziyarette bulunarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

ANKARA-İSTANBUL’DAN SONRA İZMİR’E GEÇTİ

Ankara ve İstanbul’da çeşitli temaslarda bulunan Batı Azerbaycan Göyçe-Zengezur Türk Cumhuriyeti Uluslararası İlişkiler Ve Türki Devletlerinden Sorumlu Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve aynı zamanda Dışişleri Bakanı Mehmet Ali ARSLAN, bu illerin ardından geçtiği İzmir’de geçtiğimiz günlerde aracıyla seyir halindeyken karşı yönden gelen bir araçla kafa kafaya çarpışan ve araçta bulunan iki kızıyla kazayı hafif atlatan İzmir Cumhuriyet Savcısı Ayhan Yılmaz’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ACİL ŞİFALAR DİLEDİ

Ziyarette trafik kazasıyla ilgili Cumhuriyet Savcısı Ayhan YILMAZ’dan bilgi alan Cumhurbaşkanı Yardımcısı ARSLAN, kendisine ve yaralanan iki kızına acil şifalar dileğinde bulundu. Arslan daha sonra kentte bazı temaslarda bulunmak üzere Savcı Yılmaz ile vedalaştı. Arslan’a ziyaretinde yardımcıları da eşlik etti.

Haber : OSMANLI TEŞKİLATI GENEL MERKEZİ