loader image

SAYIN, HASAN GİREL’DEN MERSİN İL BAŞKANINA TAZİYE ZİYARETİ

  • Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Bölge Başkan Yardımcısı sayın, Hasan GİREL ve ekibi, Mersin İl Başkanı Ekrem Yunus YILMAZ’ın Amcazade’sinin (kuzeninin) vefatı üzerine taziye ziyaretinde bulundu. Bu zorlu zamanında Güneydoğu Bölge Başkan Yardımcısı ve ekibine Mersin İl Teşkilat Başkanı Şaban HELVACI, Sosyal Medya ve Basından Sorumlu Ali ÇELİKBAŞ Başkan eşlik etti.

Taziye ziyareti sırasında Mersin İl Başkanı Ekrem Yunus YILMAZ, Güneydoğu Bölge Başkan Yardımcısı ve ekibinin acı günlerinde yanlarında olmalarından dolayı teşekkür etti. YILMAZ, “Allah’ım Teşkilat’ımızın birliğimizi ve beraberliğimizi daim etsin, başımız sağolsun. Bizleri yalnız bırakmayarak taziyemize teşrif ettikleri için Güneydoğu Bölge Başkan Yardımcısı ve ekibine minnettarız” ifadelerini kullandı.

Bu duygusal ve anlamlı ziyaret, Osmanlı Teşkilatı’nın birlik ve dayanışma ruhunu bir kez daha ortaya koydu. Bölge Başkan Yardımcısı sayın, Hasan GİREL ve ekibi, başsaglığı dileklerinin ardında,ıacılı günlerinde Mersin İl Teşkilat Başkan’ının yanında olmayı bir görev olarak gördüler ve taziye ziyaretiyle desteklerini gösterdiler.