loader image

SAYIN, EMRULLAH BARDAKÇI OSMANLI TEŞKİLATI’NA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

 

 

 

   Batman’da Eski Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı ve başarılı siyasetçi Emrullah BARDAKÇI, Osmanlı Teşkilatı Batman Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Sn. BARDAKÇI, Osmanlı Teşkilatı Batman Başkanlığı yetkilileri ile bir araya gelerek bir dizi konuyu görüştü.

   Emrullah BARDAKÇI’ nın ziyareti, Batman’da önemli bir buluşma olarak değerlendirildi.
Sn. BARDAKÇI, Osmanlı Teşkilat Şubesi’ne yaptığı ziyarette, tarihi, kültürel ve sosyal konular hakkında değerlendirmelerde bulundu. Osmanlı Teşkilatı Batman Şubesi yetkilileri de BARDAKÇI’ ya teşkilatın faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

   Emrullah BARDAKÇI, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Osmanlı Teşkilat Şubesi’nin çalışmalarını takdirle izlediğini belirtti. Sn. BARDAKÇI “Osmanlı Teşkilat Şubesi, tarihi, kültürel ve sosyal alanda önemli çalışmalar yürütüyor. Bu çalışmaların Batman ve çevresine olumlu katkılar sağladığına inanıyorum. Bu nedenle, kendilerini ziyaret etmek ve çalışmalarını yakından takip etmek istedim” dedi.

Batmanlı siyasetçi ve iş adamı Emrullah BARDAKÇI, ziyaretinin ardından Osmanlı Teşkilat Batman Şubesi yetkililerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.