loader image

OSMANLI TEŞKİLATI, MARDİN’İN KIZILTEPE İLÇESİNDE TAZİYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Anadolu Bölge Başkan Yrd. ve Mardin İl Başkanlığı yöneticileri, Akdoğan ve Milan köylerinde taziye ziyaretlerine katıldı.

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı olan Akdoğan ve Milan köylerinde, geçtiğimiz gün vefat edenlerin ailelerine Osmanlı Teşkilatı Mardin İl Başkanlığı , taziye ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlere, Osmanlı Teşkilatı Mardin Başkanlığı’nın önde gelen isimleri katıldı.

Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Anadolu Bölge Başkan Yrd Hasan GİREL, Mardin İl Başkanı Fuat YILDIRIM, İl Başkanı yardımcısı Ramazan ÖNGÜN, İl Başkan vekili Ahmet ASLAN, İl Teşkilat Başkanı Abdullah AKGÜN, İl AR-GE Başkanı Yavuz İleri, Gençlik Kolları Başkanı Nurettin ŞAN, İl İdari Başkanı Ümit KESKİN ve İl Başkan Danışmanı Ahmet SAVAŞ, birlikte taziye ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Ziyaretler, Akdoğan ve Milan köylerinde yaşayan ailelere başsağlığı dileklerini iletmek ve acılarını paylaşmak amacıyla yapıldı. Osmanlı Teşkilatı yöneticileri, taziyede bulunarak ailelere destek oldu ve acılı günlerinde yanlarında olduklarını ifade etti.