loader image

OSMANLI TEŞKİLATI, MARDİN İL BAŞKANLIĞI ÜMİT KESKİN’İN KESTİĞİ KURBAN ETLERİNİ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE TESLİM ETTİ.

 

 

Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Anadolu Bölge Başkan Yardımcısı Hasan GİRİL Mardin İl Başkanı Fuat YILDIRIM, İl Başkanı yardımcısı Ramazan ÖNGÜN, İl Başkan vekili Ahmet ASLAN, İl Teşkilat Başkanı Abdullah AKGÜN, İl AR-GE Başkanı Yavuz İLERİ, Gençlik Kolları Başkanı Nurettin ŞAN, İl İdari Başkanı Ümit KESKİN ve İl Başkan Danışmanı Ahmet SAVAŞ, birlikte Mardin İl İdari Başkanı Ümit KESKİN’in kestiği kurban etlerini, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmak için bir etkinlik düzenledi.

Etkinlik kapsamında Osmanlı Teşkilatı üyeleri, Mardin’deki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek için harekete geçti. Mardin İl İdari İşler Başkanı Ümit KESKİN tarafından kesilen kurban etleri, Osmanlı Teşkilatı yöneticileri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere takdim edildi.

Bu anlamlı etkinlik, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatma ve birlik beraberlik duygularını pekiştirme amacını taşıyor. Osmanlı Teşkilatı İl yönetimi toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünün yaşatılmasına katkı sağlamak için bu tür etkinliklere öncülük etmektedir.

Tören sırasında konuşan Osmanlı Teşkilatı Mardin İl Başkanı Fuat YILDIRIM, ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmanın ve onlara destek olmanın önemine değindi. YILDIRIM, “Toplum olarak daima birbirimize destek olmalı ve yardımlaşma ruhunu yaşatmalıyız. Bu etkinlikle ihtiyaç sahiplerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz ayrıca Osmanlı Teşkilatı Mardin İl İdari İşler Başkanımız Ümit KESKİN beye Teşkilatımız adına teşekkür ederim” dedi.

Tören sonunda Osmanlı Teşkilatı üyeleri, ihtiyaç sahibi ailelere kurban etlerini dağıtarak, onlara afiyet olsun dileklerini iletti. Ayrıca, ihtiyaç sahibi ailelere her türlü yardım için Osmanlı Teşkilatı’nın her vakit yanlarında olduğunu belirtti.

Osmanlı Teşkilatı’nın bu anlamlı etkinliği, Mardin’deki ihtiyaç sahibi ailelere umut ve yardım eli oldu. Toplumda dayanışma duygularını canlı tutmak için yapılan bu tür etkinliklerin önemi her geçen gün daha da artıyor.