loader image

OSMANLI TEŞKİLATI MARDİN İL BAŞKANLARI KARAKOL AMİRLİĞİNE ZİYARETTE BULUNDULAR

Mardin Osmanlı Teşkilatı İl Başkanı Sayın Fuat YILDIRIM ve Mardin İl Teşkilat Başkanı Sayın Abdullah AKGÜN, Mardin Kızıltepe İlçe Cumhuriyet Karakolu Amirliği’ne ziyarette bulundular. Ziyarete, özellikle Kızıltepe İlçesi’nin güvenliği ve huzurunun sağlanması hususunda önemli katkıları olan karakol amiri ve personeli ile bir araya gelmek için gerçekleştirildi.

Ziyaret sırasında Sayın YILDIRIM ve Sayın AKGÜN, karakol amiri ve personeli ile samimi bir ortamda görüştüler. Karakolun faaliyetleri, güvenlik konuları ve bölgenin sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulundular. Sayın YILDIRIM ve Sayın AKGÜN, karakolun çalışmalarını takdirle karşılarken, birlikte işbirliğine devam etmek istediklerini ifade ettiler.

Yapılan bu ziyaret, Osmanlı Teşkilatı’nın bölgedeki güvenlik ve huzurun sağlanması konusunda duyarlılığı ve desteğini göstermesi açısından önem taşıyor. Bölgedeki yetkililer, güvenlik güçleri ile işbirliği yaparak bölgede huzur ve güvenliği sağlama konusunda kararlılıklarını dile getiriyorlar.