loader image

OSMANLI TEŞKİLATI GENEL BAŞKANI MEHMET ALİ ARSLAN, 9 ARALIK UZMAN JANDARMALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

 

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkanı Sayın Mehmet Ali Arslan, 9 Aralık Uzman Jandarmalar Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Sayın Arslan, mesajında uzman jandarmaların üstün görev anlayışı ve fedakarlıklarıyla ülkemizin güvenliğine katkı sağladığını vurguladı.

Kutlama mesajında, uzman jandarmaların askeri birlikler ve sivil halk arasında köprü görevi gördüğüne dikkat çekildi. Sayın Arslan, uzman jandarmaların terörle mücadele, asayiş, trafik kontrolü ve arama-kurtarma gibi birçok alanda önemli hizmetler verdiğini ve vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanmasında büyük bir rol oynadığını ifade etti.

Mesajında, uzman jandarmaların mesleki bilgi ve donanımlarının yanı sıra toplumla kurdukları güçlü iletişimin de önemine vurgu yapan Sayın Arslan, devlet-millet dayanışmasının temel taşlarından biri olan jandarma teşkilatının uzman kademesinin önemini bir kez daha vurguladı.

Kutlama mesajını sonlandıran Sayın Mehmet Ali Arslan, tüm uzman jandarmaların 9 Aralık Uzman Jandarmalar Günü’nü tebrik ederek, esenlikler diledi.