loader image

OSMANLI TEŞKİLATI DERNEĞİ’N DE BÜYÜK DEĞİŞİM

TEKİRDAĞ İL KONGRESİN DE BÜYÜK DEĞİŞİM Dernek kurucu üyeleri, 03/09/2023 tarihinde dernek merkezinde kurultaylarını yaptı Tekirdağ il mevcut kadrosu ve dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşen üyeler hali hazırda bulunan. Kongre toplantısın da çoğunluk sağlanarak ve yapılan oylama sonucunda görevlendirmelerini ilanen duyurdular.
Osmanlı Teşkilatı Tekirdağ il Başkanlığı Kurultayından tekraren il kurucu üyelerin den
°Yönetim kurul ve il Başkanlığına Sn. Muhammed GÜMÜŞ Başkan,
° İl Başkan Yardımcılığına
Sn. Soner SÜRER Başkan,
° Genel Sekreterliğe
Sn Yüksel AFİON Başkan seçildi.
Sn. Muhammed Başkan seçim sonucu sonrası Olağan Kongremize katılan her bir üyeyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum, sizlerin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçilmek beni büyük bir mutluluk ile şereflendirdi. Gelecekte atacağımız her adımı daha mantıklı, istikrarlı ve kararlı bir şekilde atmaya devam edeceğimize inanıyorum. Aynı zamanda genel başkanımız Sayın, Mehmet Ali Arslan beyin direktifleri doğrultusunda, memleketimizin her bir mazlumuna ulaşmak için kararlılıkla sosyal çalışmalara devam edeceğiz, bu yeni dönemde, derneğimizi daha da büyütmek ve memleketimizde ihtiyaç sahibi her bireye yardım eli uzatmak için bir arada, görevimizi layıkıyla yerine getirmek için birlikte çalışacağımıza inancımız tam dır.
Teşkilat misyonumuza bağlı kalarak tüm üyelerimizin desteği ile daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerleyeceğimize olan inancımızı koruyacağız.
Her bir üyemizin katkısı çok değerlidir, bu birliktelik gücüyle daha fazla mazlumların elinden tutmakta birbirimiz ile yarış içerisinde olmaya gayret ederek sosyal, ekonomi, eğitim, kültürel etkinliklerin sonucunda pak ve bilinçli toplum inşa etmek için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. İfadelerinde bulundu.