loader image

OSMANLI TEŞKİLATI’NIN DEĞERLİ İSİMLERİ BATMAN TİCARET BORSASI BAŞKANI ARİF GÜNEŞ’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Şerif ÇELİKKAYA, Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Sayın Bahattin DURMAZ, İl Başkanı Ali OĞUZ ve İl Başkan Yardımcısı Yavuz SOYLU, Batman Ticaret Borsası Başkanı Sayın Arif GÜNEŞ’i makamında ziyaret etti.

Sayın Arif GÜNEŞ’in Batman Ticaret Borsası Başkanı olarak görev yaptığı süre boyunca yaptığı çalışmalar ve başarılarıyla tanınan bir isim olması nedeniyle gerçekleştirilen bu ziyaret, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek ve yeni projeleri değerlendirmek amacıyla gerçekleştirildi.

Ziyaret sırasında Osmanlı Teşkilatı yöneticileri, Batman Ticaret Borsası Başkanı Sayın Arif GÜNEŞ ile iş dünyasının sorunlarını ve çözüm önerilerini görüştü. Ayrıca, bölgenin ekonomik kalkınması ve ticaret potansiyelinin artırılması için yapılacak ortak çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Sayın Mehmet Şerif ÇELİKKAYA, “ziyaretin amacının, iş dünyasıyla işbirliğini güçlendirmek ve bölgenin ekonomik gelişimine katkı sağlamak olduğunu belirtti. Ayrıca, Batman Ticaret Borsası Başkanı Sayın Arif GÜNEŞ’in Batman’da sevilen, itibarlı ve çalışkan yöneticilerimiz den biridir, Batman ilimize çokça hizmeti bulunan sayın GÜNEŞ ile elbirliği yaparak her daim il ve ilçelerimiz deki esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.