loader image

Osmanlı Teşkilatı, CEMİL AYDOĞAN ve DR. FETHULLAH KAYAN’A BAŞ SAĞLIĞINDA BULUNDU

Osmanlı Teşkilatı Bölge ve İl yöneticileri, Mardin’in Kızıltepe İlçesine bağlı Girbel köyünde eski siyasetçiler den Cemil Aydogan’a ve kardiyoloji uzmanı Dr. Fethullah KAYAN’a baş sağlığında bulundu.

Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Anadolu Bölge Başkan Yardımcısı Hasan GİRİL, Mardin İl Başkanı Fuat YILDIRIM, İl Başkanı yardımcısı Ramazan ÖNGÜN, İl Başkan vekili Ahmet ASLAN, İl Teşkilat Başkanı Abdullah AKGÜN, İl AR-GE Başkanı Yavuz İLERİ, Gençlik Kolları Başkanı Nurettin ŞAN, İl İdari Başkanı Ümit KESKİN ve İl Başkan Danışmanı Ahmet SAVAŞ, birlikte Mardin’in Kızıltepe İlçesine bağlı Girbel köyünde eski siyasetçi Cemil Aydogan’a ve kardiyoloji uzmanı Dr. Fethullah KAYAN’a baş sağlığında bulundu.

Bu anlamlı ziyaret, Cemil AYDOĞAN ve Dr. Fethullah KAYAN’a başsağlığı dileklerini iletmek ve onların yanında olmanın önemini vurgulamak amacıyla gerçekleştirildi. Osmanlı Teşkilatı İl yöneticileri, bu tür ziyaretlerle toplumsal dayanışmayı ve birlik beraberlik duygusunu pekiştirmeyi hedefliyor.

Ziyaret sonunda Osmanlı Teşkilatı Bölge ve İl Yöneticileri, Cemil Aydogan ve Dr. Fethullah KAYAN’a baş sağlığında bulunarak vefat eden yakınlarına Fatiha okuyarak dualarda bulundular. Ayrıca, her türlü yardım için Osmanlı Teşkilatı’nın her vakit yanlarında olduğunu belirttiler.

Osmanlı Teşkilatı’nın bu anlamlı ziyareti, Cemil AYDOĞAN ve Dr. Fethullah KAYAN’ın moral bulmalarına ve toplumda dayanışma duygularının pekişmesine katkı sağlıyor. Bu tür ziyaretlerin önemi, insanların yaşadıkları zorluklarla başa çıkmalarına, acılarına bir nebzede olsa hafifletmek ve onlara destek vermek açısından büyük bir öneme sahip.