loader image

  MERSİN VALİSİ SAYIN HAMZA PEHLİVAN ve TOROSLAR BELEDİYESİ’NİN ORTAKLAŞA DÜZENLEDİĞİ “MERSİN’İN KURTULUŞUNUN 102. YIL DÖNÜMÜ” KUTLAMALARINA OSMANLI TEŞKİLATI MERSİN İL BAŞKANI EKREM YUNUS YILMAZ ve İL TEŞKİLAT BAŞKANI ŞABAN HELVACI, KATILIM SAĞLADI.

 

Mersin Valisi Sayın Hamza Pehlivan ve Toroslar Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Mersin’in Kurtuluşunun 102. Yıl Dönümü” kutlamalarına Osmanlı Teşkilatı Mersin İl Başkanı Ekrem Yunus YILMAZ ve İl Teşkilat Başkanı Şaban HELVACI da katıldı.

Mersin’in kurtuluşunun 102. yıl dönümü kutlamaları büyük coşkuyla gerçekleştirildi. Vali Hamza Pehlivan ve Toroslar Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen etkinliklere Osmanlı Teşkilatı Mersin İl Başkanı Ekrem Yunus YILMAZ ve İl Teşkilat Başkanı Şaban HELVACI da katılım sağladı.

Kutlamalar kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler, Mersin halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Osmanlı Teşkilatı’nın da bu anlamlı etkinliğe katılması, Mersin’in kurtuluşunun önemini vurguladı ve birlik beraberlik duygularını pekiştirdi.

Osmanlı Teşkilatı Mersin İl Başkanı Ekrem Yunus YILMAZ ve İl Teşkilat Başkanı Şaban HELVACI, Mersin’in kurtuluşunun 102. yıl dönümü kutlamalarında yer alarak, Mersin halkıyla bir araya geldi. “Bu kutlamalar, tarihi bir anlam taşıyarak Mersin’in kurtuluş mücadelesini ve birlik ruhunu yansıttı.” Dedi

Mersin Valisi Sayın Hamza Pehlivan ve Toroslar Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleşen Mersin’in Kurtuluşunun 102. Yıl Dönümü kutlamalarına başlıca Osmanlı Teşkilatı olmak üzere bir çok STK ve vatandaşların katılımı ile coşkulu şekilde kutlandı.