loader image

MARDİN İL BAŞKANLIĞI 2. OLAĞAN GENEL KURULTAYINI YAPTI

Dernek kurucu üyeleri, 10/12/2023 tarihinde dernek merkezinde kurultayını yaptı Mardin il mevcut kadrosu ve dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleşen üyeler hali hazırda bulunan Kongre toplantısın da çoğunluk sağlanarak ve yapılan oylama sonucunda görevlendirmelerini ilanen duyurdular.
Sn. Fuat YILDIRIM Başkan seçim sonucu sonrası Olağan Kongremize katılan her bir üyeyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum, sizlerin teveccühü ile yeniden başkanlığa seçilmek beni büyük bir mutluluk ile şereflendirdi. Gelecekte atacağımız her adımı daha mantıklı, istikrarlı ve kararlı bir şekilde atmaya devam edeceğimize inanıyorum. Aynı zamanda genel başkanımız Sayın, Mehmet Ali Arslan beyin direktifleri doğrultusunda, memleketimizin her bir mazlumuna ulaşmak için kararlılıkla sosyal çalışmalara devam edeceğiz, bu yeni dönemde, derneğimizi daha da büyütmek ve memleketimizde ihtiyaç sahibi her bireye yardım eli uzatmak için bir arada, görevimizi layıkıyla yerine getirmek için birlikte çalışacağımıza inancımız tam dır.
Teşkilat misyonumuza bağlı kalarak tüm üyelerimizin desteği ile daha aydınlık bir geleceğe doğru ilerleyeceğimize olan inancımızı koruyacağız.
Her bir üyemizin katkısı çok değerlidir, bu birliktelik gücüyle daha fazla mazlumların elinden tutmakta birbirimiz ile yarış içerisinde olmaya gayret ederek sosyal, ekonomi, eğitim, kültürel etkinliklerin sonucunda pak ve bilinçli toplum inşa etmek için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. İfadelerinde bulundu.