loader image

KÜBRA & FIRAT ÇELİKKAYA’NIN DÜĞÜN MERASİMİNE OSMANLI TEŞKİLATI’NIN ÜST DÜZEY BAŞKANLARI KATILIM SAĞLADI

Osmanlı Teşkilatı Genel Başkanı Mehmet Ali ARSLAN ve Zengezur Tanıtım ve Araştırma Merkezi Başkanı, Tunzale ÇELEBİ, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şerif ÇELIKKAYA ve Osmanlı Teşkilatı Irak Telafer Meclis Başkanı, Muhammed Şit HAYYAM’ın da yer aldığı heyet, başkanın yeğeninin düğününe katılım sağladı.

Bu özel etkinlikte Genel Başkan Mehmet Ali ARSLAN, mutluluk dolu bir birliktelik yaşayan çift için dileklerini ileterek düğüne katkı sağladı. Genel Başkan Yardımcısı MEHMET ŞERIF ÇELIKKAYA ve OSMANLI TEŞKILATI IRAK TELAFER MECLIS BAŞKANI Muhammed şit Hayyam da düğünde hazır bulunarak çifte desteklerini gösterdi.

Genel Başkan Mehmet Ali ARSLAN, etkinlikte yaptığı konuşmada yeni çifte mutluluklar dileyerek, teşkilat olarak her zaman bir aile olacaklarını belirtti. Ayrıca, OSMANLI TEŞKILATI IRAK TELAFER MECLIS BAŞKANI Muhammed şit Hayyam ve heyetini de davet ederek onlarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Bu özel etkinlik, Osmanlı Teşkilatı üyeleri arasında samimiyet ve dayanışmanın bir örneği olarak değerlendirildi. Teşkilatın Genel Başkanı Mehmet Ali ARSLAN, her fırsatta üyeler arasında bu tür birliktelikleri teşvik ederek, teşkilatın gücünü artırmayı hedeflediğini vurguladı.

Osmanlı Teşkilatı Genel Merkez Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yrd sayın, ÇELİKKAYA Başkan da yeğenin mutlu gününde “Bizlerin mutlu günümüzde yanlız bırakmayan başta Genel Başkan’larımıza, Osmanlı Teşkilatı Irak Telafer Meclis Başkanımıza ve birlikte iştirak eden kıymetli heyetine ayrıca tüm davetlilere teşekkür ederim. ” Diyerek minnetar olduğunu, “Sayın Genel başkanım Heyetinizle birlikte katılım sağladığınız şeref verdiniz ve bizi onurlandırdınız ailem adına ve gençlerimiz adına şükranlarımı arz ediyorum
Allah razı olsun inşaallah. İfadelerini kullandı

Bu güzel düğün, Osmanlı Teşkilatı’nın sosyal ve kültürel etkinliklerine verdiği önemi bir kez daha gösterdi.