loader image

GÜVENLİK KORUCULARI DERNEK BAŞKANI SN. MEHMET KARATAŞ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE CEYLANPINAR OSMANLI TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİLER

Ceylanpınar Güvenlik Korucuları Derneği Başkanı Mehmet KARATAŞ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ceylanpınar Osmanlı Teşkilat Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, iki kurum arasında dayanışma ve işbirliği konuları ele alındı.

Ziyaret sırasında konuşan Mehmet KARATAŞ, güvenlik korucularının önemine vurgu yaparak, “Ceylanpınar’da yaşayan güvenlik korucuları olarak, hemşehrilerimizin güvenliği ve huzuru için gece gündüz çalışıyoruz. Bu zorlu görevde bize destek olan Osmanlı Teşkilatı’yla işbirliği yapmak, hem gücümüzü birleştireceğiz hem de daha etkin bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine ulaşacağız.” dedi.

Ceylanpınar Osmanlı Teşkilat Başkanı sayın, İsmail KESKİN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Güvenlik korucularımız, ilçemizin güvenliği için büyük bir fedakarlıkla görev yapıyorlar. Biz de Osmanlı Teşkilatı olarak, onların yanında olduğumuzu ve desteklerimizi sunacağımızı belirtmek istiyoruz. Bu ziyaret, güç birliği ve dayanışmamızın güçlenmesi adına önemli bir adımdır.” şeklinde konuştu.