loader image

ADIYAMAN’LI DEPREMZEDELERİ, OSMANLI TEŞKİLATI MARDİN İL BAŞKANLIĞI, MEDENİYETLER ŞEHRİNDE AĞIRLADI

 

 

Adıyaman’da yaşanan deprem felaketi sonrasında mağdur olan aileler, Mardin’de Osmanlı Teşkilatı Il Hukuk Başkanı Emin AKDOĞAN’ın işlettiği restoran da misafir edildi. Depremzedeler, Osmanlı Teşkilatı Mardin Il Başkanlığının organizasyonuyla Emin AKDOĞAN’ın restoranında ağırlandı.

Depremzede ailelerden Hanife Avcı, Şehide Avcı, İbrahim Avcı, Savaş AVCI, Mehtap AVCI, Nergiz DOĞAN, Yeşim DOĞAN ve Şiar AVCI, Emin AKDOĞAN’ın restoranın da geçici bir süre konuk edildi. Bu zorlu dönemde ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapan Emin AKDOĞAN, depremzedelerin isrirhat ve moral bulmaları için katkıda bulunuldu.

Emin AKDOĞAN, depremzede ailelere yardım etmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederken, aileler de bu destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Aileler, yaşadıkları zorlu süreçte karşılarına çıkan desteklerle hem moral hemde  acı günleri unutmaları adına, Osmanlı Teşkilatı Mardin İl Başkanlığı Yöneticileri başta İl Başkanı Fuat YILDIRIM, Ramazan ÖNGÜN, Abdullah AKGÜN ve Emin AKDOĞAN’ın bu olumlu adımı umut verici bir gelişme olarak nitelendiriliyor.

Depremzedelerin yaşadığı zorlu süreçte toplumun dayanışma örneğinin sergilendiği bu tür destekler, acıyı hafifletme de önemli bir rol oynamaktadır. Emin AKDOĞAN’nı bu tür faaliyetleri diğer işletmeler ve bireyler için de örnek teşkil edebilir ve depremzede ailelere destek olma konusunda ilham verebilir.
Depremzede misafirler adına sayın Şiar AVCI. Osmanlı Teşkilatı Genel Merkez İletişim Başkanı Resit SARIKAYA’yı telefon ile arayarak Mardin İl Yönetiminin misafirperverlik lerinden, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirdi.
Osmanlı Teşkilatı Genel Başkanı sayın, Mehmet Ali ARSLAN’da insanı tutum ve gurur verici faaliyet den ötürü “Mardin Osmanlı teşkilatı Hukuk işleri başkanımız Sn. M. Emin AKDOĞAN ve çok değerli Adıyaman”lı depremzedeleri Teşkilatımız adına göstermiş oldukları misafirperverlik lerinden dolayı Mardin il başkanı Sn. Fuat YILDIRIM, Teşkilat Başkanı Sn. Abdullah AKGÜN ve Osmanlı Teşkilatı Mardin İl Yönetim Kurulu çok saygı değer Hukuk İşleri başkanlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.” Diye ifade etti.