loader image

ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER İL BAŞKAN YARDIMCILARI RAUF AYDIN ve BÜŞRA UYGUR İLE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BAŞKANI BAHATTİN DURMAZ LİDERLİĞİNDE, OLDUKÇA ÖNEMLİ BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Üst düzey yöneticiler İl Başkan Yardımcıları Rauf Aydın ve Büşra Uygur ile Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Bahattin Durmaz liderliğinde, oldukça önemli bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında Bölge Başkanı Bahattin Durmaz, ilimizin en büyük ilim ve irfan yuvası olan Basut Koleji’nin müdürü Sayın İlyas Biçen Bey’i ziyaret etmeye karar verdiklerini açıkladı.

Ziyaret sonrası açıklamasında Bahattin Durmaz, sayın müdürün bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti. Müdürün Osmanlı teşkilatına ve tarihine olan büyük hayranlığını belirterek, teşkilatımıza katılmak için karar aldıklarını ifade etti. Teşkilata katılan müdürümüzün bize büyük bir güç kattığından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

 

Bu özel ziyaretin detaylarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu anlamlı ziyaret, Basut Koleji’nin önemini vurgulamak ve teşkilatımızın büyüme ve etkinliği açısından önemli bir adım olarak değerlendirildi. Sayın müdüre bir kez daha teşekkür ediyoruz ve Osmanlı teşkilatında geçirdiği zamanın verimli ve başarılı olmasını diliyoruz.