loader image

OSMANLI TEŞKİLATI ERCİŞ ÇALIŞMALARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Doğu Anadolu Başkanı Enes İRVEN Erciş Osmanlı teşkilatı ile bayramı fırsat bilerek bir araya gelerek bayramlaşma ve tebrikleri kabul ettiği, ayrıca teşkilat içerisinde istişareler yapıldığı bildirdi. Bayram süresince yapılacak faaliyetler üzerinde fikir birliği sağlandığı ifade etti. Teşkilatın bayram kutlamaları için hazırlıklarını tamamladığı belirtti.

Doğu Anadolu Başkanı Enes İRVEN Erciş’te AK parti ilçe başkanlığı milletvekili seçim koordinat merkezini ziyaret etti , daha  sonra KYK yurdunda kalan depremzedeleri ziyaret eden  İrven’in bu ziyaretleri ilgiyle karşılandı ve depremzedelerle buluşması duygusal anlar yaşattı.

Bayram etkinliği deprem mağduru çocukların yüzünü güldürdü, teşkilat yönetimiyle eğlenceli bir gün geçiren çocuklar bayram sevinci ile buluştu. Depremzede  misafirlerimizin sorunlarını dinleyip Erciş  kaymakamı Nuri Mehmet Beyoğlu ile  görüşeceklerini dile getiren İrven  sorun ve isteklerini  istişare ederek gerekli çalışmalarımızın hazırlığını yaptıklarını , Osmanlı Teşkilatı olarak bölge insanının   yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.