loader image

BATMAN YENİ OFİSİNDE SN. ÇELİKKAYA ÖNDERLİĞİNDE TOPLANDI

 

Osmanlı Teşkilatımızın kurucu, lider ve kıymetli önderlerimizden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Şerif Çelikkaya, Genel İdare Kurulu Üyelerimiz Sayın Mehmet Rauf Aydın, Sayın Ali Yavuz, Batman Osmanlı İl Teşkilatı OTAK Arama Kurtarma Başkanımız Sayın Abdulaziz Çelikkaya, Osmanlı Teşkilatı Batman il Başkan Vekilimiz Sayın Mehmet Halit Sevim, Osmanlı Teşkilatı Batman Gençlik kolları başkanımız Sayın Baransel Baran, Batman Recebanlılar aşiretinden gönüldaşımız Sayın İsmail Zengin, Osmanlı Teşkilatı Batman İl Başkanımız aynı zamanda TEİAŞ Bölge Şefi Sayın Nuri YILDIZ ve isimlerini sayamadığımız kıymetli genç üye kardeşlerimiz ile, yakında faaliyete girecek olan Batman Osmanlı Teşkilatı İl Başkanlığı yeni ofisimiz olan Kevser İş merkezi binasında biraraya gelerek, Teşkilatımızın Amaç, misyon, vizyonunu ile projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Kıymetli vakitlerini ayıran tüm Teşkilat büyüklerimiz ve üyelerine teşekkürler.

Osmanlı Teşkilatı’nın kurucu ve kıymetli önderleri, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şerif Çelikkaya ve Genel İdare Kurulu Üyeleri Mehmet Rauf Aydın ve Ali Yavuz, Batman Osmanlı İl Teşkilatı OTAK Arama Kurtarma Başkanı Abdulaziz Çelikkaya, Batman İl Başkan Vekili Mehmet Halit Sevim, Gençlik Kolları Başkanı Baransel Baran ve diğer üyeleri, yeni ofisinde  Kevser İş Merkezinde bir araya geldi. Toplantıda Teşkilatın amaç, misyon ve vizyonu ile yeni projeleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkanı sayın Nuri YILDIZ  toplatı sonrası

Toplantıda emeği geçen tüm Teşkilat büyüklerimize ve üyelerimize teşekkür ederiz. Yeni ofisimizin hayırlı olmasını diler, birlikte nice başarılara imza atmayı umarız. Açıklamada bulundu