loader image

BAHATTİN DURMAZ VE EKİBİNDEN BATMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE ZİYARET

 

 

Osmanlı Teşkilatı Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Bahattin DURMAZ, Batman İl Teşkilatı Başkan Yardımcısı Mehmet Rauf AYDIN, ve Sason İlçe Başkanı Vedat AKSOY, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Feyat TUNÇ, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Adnan KAPLAN ve Baş Hemşire Fatma AYDIN’ı makamlarında ziyaret etti.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Batma Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri ile Osmanlı Teşkilatı ll ve bölge yöneticileri, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak ve hastaların memnuniyetini sağlamak adına yapılacak işbirliklerini görüştüler. Bahattin DURMAZ, ziyaretin amacının, sağlık sektöründe önemli bir yere sahip olan Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile işbirliklerine başlamak ve sağlık hizmetlerinin daha da gelişmesine katkı sağlamak olduğunu belirtti.

Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Feyat TUNÇ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Osmanlı Teşkilatı Başkan’larına teşekkür etti. Ayrıca Osmanlı Teşkilatı Genel Başkan selamlarının ve saygılarının iletilmesini isteyen Sn.TUNÇ, ziyaretin hastane personeli ve hastalar üzerinde moral motivasyon sağladığını ve işbirlikleriyle daha iyi bir sağlık hizmeti sunma hedeflerine ulaşacaklarına inandığını ifade etti.